Małgorzata Socha i Natalia Kukulska zorganizowały wspólne przyjęcie w iście bajkowym klimacie. Wszystko z okazji urodzin ich córek, które niedawno skończyły 3 lata. Dziewczynki, podobnie jak ich mamy, bardzo się lubią i były zachwycone pomysłem wyprawienia im wspólnej imprezy. Socha i Kukulska zdecydowały się na przyjęcie, nawiązujące do bajki "Kraina Lodu". Cały wystrój został utrzymany w biało-niebieskiej kolorystyce, nie zabrakło pysznie wyglądających słodkości oraz bajkowych przebrań. Zdjęcia z przyjęcia naprawdę robią wrażenie.

Urodziny córek Sochy i Kukulskiej

Nie wszyscy wiedzą, że Natalia Kukulska i Małgorzata Socha prywatnie bardzo dobrze się dogadują. Obie są mamami trójki dzieci, a co więcej, ich córki Laura i Basia urodziły się w tym samym miesiącu i roku. Mamy zdecydowały się więc wyprawić im wspólną imprezę urodzinową, którą następnie zrelacjonowały na swoich profilach na Instagramie.

- Nasze Królewny skończyły 3 lata! A jak wiecie w moim życiu cyfra 3 jest już magiczna.... w końcu jestem mamą 3 dzieci. Każdy rodzic kocha spełniać marzenia swojego dziecka, szczególnie w urodziny. Podwójnie się cieszę, że Basia mogła świętować ten dzień ze swoją przyjaciółką Laurą. To były wymarzone urodziny z Krainą Lodu! [...] Basiu i Lauro - wszystkiego najlepszego!! Kochamy Was bardzo mocno. Nasze Księżniczki - napisała Małgorzata Socha na Instagramie.

Zdjęcia z urodzin córek Sochy i Kukulskiej obejrzycie w galerii.