Małgorzata Socha od lat uchodzi za jedną z najbardziej stylowych polskich gwiazd. Aktorka rzadko popełnia modowe wpadki i zawsze świetnie prezentuje się na salonach. Dziś ikona stylu kończy 36 lat.

Małgorzata Socha należy obecnie do najpopularniejszych polskich. Sympatię widzów zaskarbiła sobie grą w serialu "BrzydUla". Nieustannie widzimy ją na wielkim i małym ekranie. Fani jej talentu mają okazję co tydzień oglądać ją serialu "Przyjaciólki", w którym wciela się w Ingę. Aktorka gra także w Teatrze 6. Piętro Michała Żebrowskiego, m.in. u boku Kuby Wojewódzkiego.

Niewielu jednak wie, że Małgorzata Socha zaczynała jako... modelka! Jeszcze w czasach licealnych wraz z Kate Rozz, aktorką i byłą żoną Piotra Adamczyka, należała do szkoły, w której uczono profesjonalnego modelingu. Dziewczyny razem jeździły na pokazy mody, uczyły się, jak się malować, jak wyglądać z gracją, jak odpowiednio chodzić.

Gwiazda pokazała swoje umiejętności tylko raz, podczas pokazu kolekcji Mariusza Przybylskiego w 2012 roku. Dla zgromadzonych gości projektant przygotował wtedy niespodziankę – jako ostatnia pewnym krokiem na wybieg wkroczyła oklaskiwana przez tłum gości Socha.

Nic więc dziwnego, że aktorka zawsze wie, jak dobrze wyglądać. Jako jedna z niewielu gwiazd rozumie, że makijaż oraz dodatki to również część stylizacji. Gwiazda dobrze wie, kiedy należy zaszaleć z odważnym makijażem, a kiedy wystarczy tzw. no make up, by dopełnić stylizacje. Sami zobaczcie!