Małgorzata Socha należy do najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia.Gwiazda odnosi sukcesy na tym polu zawodowym. Nieustannie widzimy ją na wielkim ekranie, a teraz co tydzień będzie wcielać się w rolę Ingi w "Przyjaciółkach".

Aktorka od 2008 roku jest żoną biznesmena Krzysztofa Wiśniewskiego, ale historia ich miłości sięga 1996 roku. Aktorka miała wówczas 16 lat i spędzała wakacje w Darłówku, a jej przyszły mąż pracował na plaży jako ratownik. Między nimi od razu zaiskrzyło i przez prawie 12 lat nie odrywali od siebie oczu.

W 2008 roku zakochani wzięli cichy ślub i już dzień po weselu powrócili do zawodowych obowiązków.

Nie chciałam robić z tego szopki. Mam takie wrażenie, że im głośniejsze wesele, tym cichszy rozwód. Może coś przez to straciłam, ale zrobiłam to świadomie. Jestem aktorką i nie chcę być uważana za „celebrytkę”. Nie chciałam, żeby ktoś mi później zarzucił, że ślub był pretekstem, aby pokazać się w mediach. Postanowiłam przeżyć ten wyjątkowy dzień w gronie najbliższych. - powiedziała w wywiadzie dla Gali.

W 2013 roku na świat przyszła pierwsza córeczka pary, Zosia. Prywatne życie, aktorka zachowuje dla siebie, dlatego w sieci nie znajdziemy zdjęć jej córeczki lub fotografii z ukochanym mężem. Dziś Małgosia Socha uchyliła rąbka tajemnicy.

Jej córeczka Zosia skończyła 3 latka. Z tej okazji gwiazda urządziła dziewczynce urodzinową imprezę, a zdjęciem ogromnego tortu pochwaliła się na Instagramie. Do życzeń dla małej Zosi oprócz setek fanów dołączyły także gwiazdy, które prywatnie przyjaźnią się z aktorką.

Kochanie gratulacje dla Zosi! - napisała Joanna Przetakiewicz.

Sto lat dla Zosieńki ode mnie i Zosi - napisała Agnieszka Sienkiewicz.

Zosiunia nasza piekna ! Sto lat od wujka - skomentował Łukasz Jemioł.

Magicznych Urodzin dla Zosi od cioci - dopisała Bogna Sworowska.

 

Redakcja Gali dołącza się do życzeń!

 

Zobacz: MAŁGORZATA SOCHA Ciała się nie wstydzę