Małgorzata Socha już od wielu lat gości na ekranach polskich telewizorów. Aktorka wystąpiła w wielu filmach, serialach i sztukach teatralnych. Największą popularność 39-latka zawdzięcza rolom Violetty Kubasińskiej w "BrzydUli”, Zuzanny Hoffer w "Na Wspólnej” oraz Ingi w serialu "Przyjaciółki”. Prywatnie gwiazda jest szczęśliwą mamą trójki dzieci – Zosi, Basi oraz najmłodszego w rodzinie Stasia. Małgorzata Socha cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród swoich fanów. Profil aktorki na Instagramie (@malgosia_socha) obserwuje blisko 800 tysięcy osób. W ostatnim czasie gwiazda przeszła olbrzymią metamorfozę. Co stoi za sukcesem jej idealnej sylwetki? Sprawdź.

Małgorzata Socha – jak schudła?

Jak schudła Małgorzata Socha? To pytanie zadaje sobie wiele osób. Aktorka, która pod koniec ubiegłego roku urodziła swoje trzecie dziecko przeszła olbrzymią metamorfozę i jest nie do poznania. Za sukcesem 39-latki stoi nie tylko ciężka praca, siódme poty wylane na treningach, ale również dieta. Jak podkreśla sama aktorka duże znaczenie w jej przemianie miała Anna Lewandowska. Słynna trenerka stała się dla gwiazdy serialu "Przyjaciółki” wielką motywacją. Socha po trzecim porodzie wzięła udział w obozie treningowym pod okiem żony Roberta Lewandowskiego, ale także pod jej wpływem zmieniła swoje nawyki żywieniowe. Zrezygnowała ze słodyczy oraz ograniczyła liczbę posiłków. Mama trójki dzieci zdecydowanie nabrała innego podejścia do treningów, bez których nie wyobraża sobie rozpoczętego dnia.

Rok 2019 bez wątpienia należy do Małgorzaty Sochy. Aktorka oprócz pięknej przemiany, wystąpiła w kilku kampaniach, stała się twarzą marki APART, a od 29 listopada widzowie mogą oglądać 39-latkę w polskiej komedii romantycznej "Jak poślubić milionera?", gdzie wciela się w główną rolę. 

Jak oceniacie przemianę Małgorzaty Sochy? Zdjęcia aktorki możecie zobaczyć w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TAKŻE: Socha, Wieniawa, Maffashion i inne gwiazdy na premierze "Jak poślubić milionera?" [ZDJĘCIA]