Organizowane z wielką pompą pokazy mody polskich marek to nie tylko szansa na podziwianie nowych propozycji naszych projektantów, ale także stylizacji zaproszonych na nie gwiazd.

Nic więc dziwnego, że celebrytki poświęcają tej okazji sporo czasu i starają się zaskoczyć wszystkich swoimi lookami. Podobnie było również w przypadku wczorajszego pokazu duetu Bohoboco, który świętował swoje piąte urodziny.

Na imprezie pojawiło się ponad 40 gwiazd, jednak naszą uwagę zwróciły przede wszystkim trzy: Małgorzata Socha, Katarzyna Glinka i Marta Żmuda-Trzebiatowska.

Czemu zainteresowaliśmy się właśnie tymi pięknymi aktorkami? Wszystkie trzy gwiazdy zdecydowały się bowiem pojawić na pokazie w bardzo podobnych stylizacjach. Zarówno Socha, jak i Glinka i Żmuda-Trzebiatowska postawiły na klasyczne połączenie czerni i bieli.

Małgorzata Socha i Katarzyna Glinka zdecydowały się czarne spodnie zestawić z klasycznymi śnieżnobiałymi koszulami, a Marta Żmuda-Trzebiatowska na prostą białą koszulkę narzuciła przedłużoną kamizelkę w tym samym kolorze.

Wszystkie trzy aktorki swoje proste stylizacje podkreśliły mocnym makijażem i nieskomplikowanymi fryzurami.

Która gwiazda zaprezentowała się w czarno-białej kreacji najlepiej? Małgorzata Socha, Katarzyna Glinka czy Marta Żmuda-Trzebiatowska?

 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Gwiazdy na urodzinowym pokazie marki Bohoboco