Każdy aktor musi liczyć się z ciężkimi, a czasem krępującymi wyzwaniami. Musi wykazywać się profesjonalizmem i nie narzekać. Nawet podczas pracy przy scenach erotycznych, które wydają się być najtrudniejszymi. Małgorzata Socha opowiedziała w jednym z wywiadów, jak radzi sobie podczas kręcenia takich scen. Aktorka ma już spore doświadczenie w tym temacie. W końcu wystąpiła w komedii „Och, Karol 2”, która składała się głównie z erotycznych scen.

Małorzata Socha zdradziła, że żarty zawsze pomagają w trakcie kręcenia scen łóżkowych, rozładowują atmosferę. Bardzo ważne jest także zaufanie do partnera, z którym występuje. Aktorka żartowała, że podczas pracy w filmie „Och, Karol 2” w ogóle nie wychodziła z łóżka i dzięki tej roli ma duże doświadczenie. Małgorzata Socha przyznała także, że najważniejsze jest nie przekraczanie granic przyzwoitości i dobrego smaku.

Trzeba przyznać, że aktorka radzi sobie świetnie bez względu na to, jaką rolę gra. Na ekranie nigdy nie widać, czy któraś ze scen sprawiła jej jakikolwiek problem.