Małgorzata Socha to bez wątpienia dziś jedna z najlepiej ubranych aktorek. Gwiazda ma świetne wyczucie stylu, nic więc dziwnego, że projektanci chętnie tworzą dla niej kreacje. Niewiele osób wie, że Socha swoją przygodę z show-biznesem zaczynała od modelingu! Podobno wraz z Kate Rozz jeszcze w czasach licealnych uczęszczała do szkoły, w której uczoną ją, jak poprawnie chodzić czy malować się.

Małgorzata Socha przygodę z aktorstwem zaczęła w serialu "Złotopolscy". Później pojawiły się kolejne role w „Rodzince”, „Plebanii” czy w „Miodowych latach”. Największa popularność przyniósł jej udział w serialu „BrzydUla”. Małgorzata Socha wcieliła się wówczas w Violettę Kubasińską. W 2008 roku spróbowała swoich sił w „Tańcu z Gwiazdami”. Jej partnerem był Robert Kochanek. Niestety para odpadła w szóstym odcinku, ostatecznie zajmując dziewiąte miejsce.

Kilka miesięcy później w jej życiu prywatnym zaszły spore zmiany. Aktorka wyszła za mąż za inżyniera Krzysztofa Wiśniewskiego. W 2013 roku na świat przyszła pierwsza córeczka pary, Zosia. W styczniu 2017 roku aktorka znów urodziła córeczkę, której nadała imię Barbara.

ZOBACZ: MAŁGORZATA SOCHA Potwierdziła narodziny swojej córki!

Dziś Małgorzata Socha obchodzi 37. urodziny. Aktorka przeszła sporą metamorfozę. Z szarej myszki przeobraziła się w seksowną i elegancką ulubienicę kobiet.

Zobaczcie w naszej galerii, jak zmieniała się Małgorzata Socha!