Małgorzata Socha (36) po raz drugi została mamą w połowie stycznia tego roku. Na świat przyszła druga córka Sochy i jej męża Krzysztofa Wiśniewskigo. Dziewczynka dostała na imię Basia. Jej starsza siostra ma z kolei na imię Zosia. Obie dziewczynki są oczywiście oczkiem w głowie mamy, ale Małgorzata Socha nie próżnuje! Już wkrótce aktorka wraca na plan serialu "Przyjaciółki", a także do show-biznesu. Dziś zobaczyliśmy Małgorzatę Sochę po raz pierwszy od niedawnego porodu. Zdjęciem z Małgorzatą podzieliła się jej przyjaciel, projektant Łukasz Jemioł.

To również Łukasz Jemioł jako pierwszy przekazał wieść, że Socha urodziła. Na swoim Instagramie opublikował zdjęcie personalizowanej bluzy, na której widniał napis "Basia". Jemioł napisał:

Witam piękna mała księżniczkę na świecie! Wujek już nie może się doczekać, aż będzie Cię ubierał! Gratulacje @malgosia_socha!

Wkrótce potem Socha sama potwierdziła narodziny swojej drugiej córeczki.

Dziś Małgorzata Socha odwiedziła butik Łukasza Jemioła. Przymierzała projekty z jego nowej walentynkowej kolekcji. Kolekcja First Love Second Sex miała swoją premierę podczas specjalnego wernisażu z udziałem gwiazd, jaki odbył się na początku tygodnia. Socha od dawna jest fanką kreacji projektu Łukasza Jemioła. Prywatnie również się z nim przyjaźni. Na zdjęciu Socha pozuje w sportowej bluzie z nadrukiem oraz bez makijażu. To pierwsze zdjęcie Sochy od czasu porodu! Wcześniej na kilka miesięcy aktorka praktycznie zniknęła z show-biznesu.

Stęskniliście się?

 

Morning with my ❤️ @malgosia_socha #friends #lukszjemiolbutik #mokotowska26 #warsaw #firstlovesecondsex #musthave

Post udostępniony przez lukaszjemiol (@lukaszjemiol) 15 Lut, 2017 o 3:01 PST