Jak Małgorzata Socha wygląda po porodzie? Gwiazda "Przyjaciółek" i "Na Wspólnej" zdecydowała, że nie będzie dawać pola do popisu natrętnym paparazzi i sama opublikowała w sieci swoje pierwsze zdjęcie po narodzinach trzeciego dziecka. Co ciekawe, aktorka zdecydowała się od razu zaprezentować fotkę, na której pozuje razem ze swoim synem. Spokojnie - Małgosia Socha na razie nie ujawniła wizerunku małego Stasia. Gwiazda tak umiejętnie skadrowała fotkę, by nie było tam widać jego twarzy. Za to możemy na niej dostrzec, jak sama aktorka pięknie prezentuje się bez grama makijażu zaledwie kilka dni po porodzie.

Małgorzata Socha z synem

Małgorzata Socha nie posiada się ze szczęścia i chętnie dzieli się nim ze swoimi fanami na Instagramie. Trzeba przyznać, że po porodzie aktorka wręcz promienieje.

- Ostatnio czuję jakby codziennie była niedziela. Takie nasze małe rodzinne święta. Najlepszy czas, spędzony z rodziną :) Chwilo trwaj... - napisała pod swoim pierwszym zdjęciem po narodzinach syna.

Pierwsze zdjęcie Małgorzaty Sochy po porodzie oraz fotografie gwiazdy z okresu ciąży możecie obejrzeć już teraz w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: IZABELLA SCORUPCO pokazała córkę Julię. To cała mama! [ZDJĘCIA]