Małgorzata Socha znów pokazała się publicznie ze swoją mamą. Jedna z najpopularniejszych polskich aktorek w Dzień Matki zasiadła z nią na słynnej kanapie w studiu "Dzień Dobry TVN". Gwiazda serialu "Przyjaciółki" razem z mamą opowiedziały prowadzącym, Kindze Rusin i Piotrowi Kraśce, o swojej relacji. Otwarcie przyznały, że nie zawsze było różowo. Pani Bożena wyznała, że jej córka była dość krnąbrnym dzieckiem.

- Nie była milutka, to był diabełek, ale była kochana (...) Jest nieusłuchana, zawsze musiała postawić na swoim, przekorna natura - zdradziła.

Małgosia Socha również przyznała, że była dość niepokorną nastolatką i buntowała się przeciw zasadom ustanawianym przez rodziców.

Przyznam szczerze, wiadomo, jak jest się nastolatką, buntuje się przed tradycją i wszystkim, co wynosi się z domu (...) Teraz jestem starsza i sama mam dzieci, doceniam cały trud, który włożyła - wyznała aktorka.

39-letnia dziś gwiazda przyznała, że aktualnie o wiele lepiej dogaduje się ze swoją mamą niż gdy dopiero wchodziła w dorosłość.

- To jest niesamowite, ze nasza relacja, jak mówisz Kinga, weszła na inny poziom i łatwiej nam jest teraz ze sobą rozmawiać niż te 10 czy 15 lat temu. Kiedyś były tematy tabu, teraz jest też zupełnie inne wychowanie - powiedziała Socha podczas rozmowy z Rusin i Kraśko.

Co ciekawe, gdy aktorka pochwaliła się na Instagramie zdjęciem i krótkim filmikiem z wizyty w programie telewizyjnym, internauci zaczęli komentować, że jej matka przypomina... żonę byłego prezydenta Polski, Aleksandra Kwaśniewskiego .

- Wow! Mama jak Jolanta Kwaśniewska!

Też dostrzegacie podobieństwo mamy Małgosi Sochy do byłej prezydentowej?

Zobacz zdjęcia Małgorzaty Sochy i jej mamy spod studia Dzień Dobry TVN w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Ojciec Małgorzaty Sochy nie żyje. Cierpiał na nieuleczalną chorobę