Małgorzata Socha rzadko dzieli się w swoich mediach społecznościowych życiem prywatnym. Gwiazda nie pokazuje na nim raczej ani swojego męża, ani tym bardziej dzieci. Od czasu do czasu mogliśmy na jej koncie zobaczyć też pojedyncze zdjęcia z jej mamą. Ostatnio Małgosia za pomocą swoich social mediów podziękowała fanom za wsparcie w niezwykle trudnym dla niej czasie. Niedawno odszedł bowiem jej tata, Jerzy Socha, który przez lata chorował na Alzheimera. W miniony weekend Małgorzata Socha pokazała zaś coś, co bardzo zaskoczyło jej followersów. Chodzi o zdjęcie z jej najmłodszą córką Basią, która przyszła na świat półtora roku temu. Aktorka udostępniła fotkę, na której pokazała, jak wspólnie spędza czas z małą Basią na Mazurach.

Boski czas z rodziną w cudownym miejscu! - podpisała zdjęcie Małgosia Socha. 

Fani od razu zauważyli tę aktywność gwiazdy na Instagramie i od razu zaczęli w pozytywnych słowach komentować jej zdjęcie z córeczką:

Takie chwile są mile i potrzebne! Piękna córcia!

Pani Małgosiu, gdzie taką piękną pogodę Pani dostała? Zazdrościmy.

Piękne zdjęcie. Kiedy pojawi się kolejny maluszek?

Jak widać, uwadze fanów aktorki nie umknął też lekko zaokrąglony brzuszek. W końcu Małgorzata Socha spodziewa się obecnie swojego trzeciego maluszka. Socha ma już dwie córki - 5-letnią Zosię i 1,5-roczną Basię. W marcu tego roku aktorka potwierdziła, że spodziewa się trzeciego dziecka. Jak podają niektóre media, ma to być trzecia córka gwiazdy. Czy Małgosi Sosze znowu urodzi się dziewczynka? O tym przekonamy się zapewne pod koniec jesieni tego roku. 

Zdjęcia gwiazdy z jej młodszą córką znajdziecie w naszej GALERII ;-)