Jakiej płci jest trzeci dziecko Małgorzaty Sochy? Niecałe trzy miesiące od oficjalnego potwierdzenia ciąży aktorki znamy już odpowiedź na to pytanie. Tym razem dziewczynka czy chłopiec? Jesienią rodzina Sochy powiększy się o kolejną przedstawicielkę płci pięknej. Jak bowiem udało się ustalić redakcji "Party", gwiazda seriali "Przyjaciółki" i "Na Wspólnej" oraz jej mąż Krzysztof Wiśniewski spodziewają się narodzin kolejnej córeczki! Przypomnijmy, że para wychowuje już pięcioletnią Zofię i półtoraroczną Barbarę.

Płeć trzeciego dziecka Sochy ujawniona

Trzecie dziecko to dla Małgorzaty Sochy spełnienie wielkiego marzenia. Okazuje się bowiem, że już dawno temu gwiazda deklarowała chęć posiadania właśnie takiej ilości potomstwa.

- Kiedyś odgrażałam się, że będę miała troje dzieci i słowa dotrzymałam. W moim przypadku sprawdziło się powiedzenie: Uważaj o czym marzysz, bo może się spełnić - mówiła jakiś czas temu w rozmowie z "Party".

Jak widać, warto jest wypowiadać swoje życzenia na głos. Ciekawe tylko, czy po narodzinach kolejnej córki aktorka i jej ukochany zdecydują się na jeszcze jedną ciążę. Małgosia Socha zdradziła już bowiem kiedyś, że bardzo jej zależy na urodzeniu syna...

Najnowsze zdjęcia Małgorzaty Sochy w ciąży znajdziecie w GALERII >>

ZOBACZ: WOJCIECH SZCZĘSNY o ciąży Mariny i nagonce: "Jeśli ktoś naraża życie mojego dziecka..."