Małgorzata Socha jest w ciąży. Plotki o tym, że gwiazda seriali "Na Wspólnej" i "Przyjaciółki" spodziewa się trzeciego dziecka krążyły już od lutego i w końcu dotarły do redakcji portali internetowych. W połowie marca gwiazda w końcu osobiście potwierdziła dziennikarzom te radosne doniesienia. Idealną okazją do rozmowy na temat kolejnej ciąży Małgorzaty Sochy okazało się spotkanie prasowe związane z premierą maskotek Effiki, pościeli i innych produktów dla dzieci sygnowanych nazwiskiem aktorki. Nic więc dziwnego, że w takiej atmosferze, zazwyczaj strzegąca swojej prywatności gwiazda, odpowiedziała szczerze na pytania o ciążę.

Tak rzeczywiście. Spodziewam się trzeciego dziecka, ale chyba nie chcę na ten temat nic więcej mówić i komentować swojego życia - wyznała w rozmowie z obecną na wydarzeniu dziennikarką JastrząbPost.

ZOBACZ: GIGI HADID I ZAYN MALIK Dlaczego zerwali? Znamy powód rozstania pary!

Małgorzata Socha w ciąży

Małgorzata Socha, mama Zosi (ur. 2013) i Barbary (ur. 2017), nie zdradza na razie płci, ani żadnych innych szczegółów związanych ze swoim trzecim dzieckiem. Udało nam się jednak dowiedzieć, że gwiazda na razie nie planuje rezygnować z pracy zawodowej. Jak ma zamiar pogodzić wszystkie obowiązki?

- Myślę, że uda się wszystko pogodzić. Mam nadzieję, że cały czas będę aktywna i to się uda tak jak do tej pory tak zgrabnie godzić - powiedziała na spotkaniu prasowym Effiki by Małgorzata Socha.

Redakcja Gala.pl składa teraz już oficjalne gratulacje! Najnowsze zdjęcia Małgorzaty Sochy w trzeciej ciąży możecie obejrzeć w naszej GALERII >>>