Małgorzata Socha przeżywia ostatnio bardzo trudne chwile. Kilka dni temu zmarł ojciec aktorki, który chorował na Alzheimera. Jerzy Socha miał 85 lat. Małgorzata Socha zniknęła ostatnio z show-biznesu, aby wraz ze swoją mamą czuwać przy łóżku chorego taty. We wtorek wieczorem zamieściła na Instagramie wpis, w którym podziękowała fanom za wsparcie w tych trudnych dla niej chwilach. Potwierdziła też, że jest po pogrzebie jej ukochanego taty:

"Pożegnaliśmy naszego Tatę... to był trudny czas dla nas wszystkich... Dziękujemy za wszystkie słowa wsparcia, otuchy i troski; to dla nas wiele znaczyło. Kochany Tato, dałeś nam skrzydła i nauczyłeś jak realizować swoje wielkie i te całkiem przyziemne marzenia. Dziękuję, że byłeś moim Tatą. Kocham Cię" - napisała Małgorzata Socha na Instagramie.

Kim był Jerzy Socha?

Jerzy Socha był emerytowanym pilotem wojskowym. Małgorzata Socha zawsze wypowiadała się o nim w ciepłych słowach. Mówiła, że zawsze był człowiekiem życzliwym i nawet w coraz bardziej zaawansowanym stadium choroby był wesoły. Jerzy Socha od kilku lat chorował na Alzheimera. Zmarł w wieku 85 lat.