O powrocie serialu "BrzydUla" do TVN mówił się w mediach już od paru lat, jednak za każdym razem doniesienia te miały bardziej charakter spekulacji lub życzeń fanów niż oficjalnie potwierdzonych informacji. Wszystko wskazuje jednak na to, że premiera nowych odcinków "BrzydUli" rzeczywiście jest już bardzo blisko. Co ciekawe, swój udział w drugiej odsłonie telenoweli potwierdziła nie tylko odtwórczyni tytułowej roli, czyli Julia Kamińska, ale także Małgorzata Socha. Kiedy będzie można obejrzeć nowe odcinki serialu na antenie TVN?

Małgorzata Socha w "BrzydUli 2"

Jak donosi "Party", Małgorzata Socha zarezerwowała już w swoim grafiku na wiosnę tego roku miejsce na pracę na planie kontynuacji "BrzydUli". Oznacza to, że nowe odcinki serialu będzie można obejrzeć na antenie TVN najszybciej jesienią.

- Będą również niespodzianki, czyli całkiem nowe postaci - zdradziła redakcji czasopisma osoba z produkcji.

Przypomnijmy, że Małgosia Socha w latach 2008-2009 wcielała się w "BrzydUli" w sekretarkę, Violettę Kubasińską. Widzowie pokochali jej postać przede wszystkim za jej zabawne teksty i złote myśli, będące często przekręconymi związkami frazeologicznymi w stylu "A mi tu kaktus jedzie?" czy "A ty coś tak śnisz na dżawie?". Odpowiedzialna za nie była zmarła w 2016 roku Maria Czubaszek, współautorka scenariusza "BrzydUli".

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Socha jeszcze nigdy nie wyglądała tak dobrze. Wiemy jak schudła [ZDJĘCIA]