Mityczne zarobki gwiazd to temat, który od zawsze budził wielkie emocje. Wszystkim wydaje się bowiem, że polscy artyści zbijają kokosy, a za najmniej wymagającą pracę zgarniają wielkie stawki.

Niedawno w "Super Expressie" pojawiły się informacje o niebagatelnych zarobkach Małgorzaty Sochy w serialu "Przyjaciółki". Jeśli wierzyć doniesieniom tabloidu, to aktorka za jeden dzień zdjęciowy dostaje aż... 8 tysięcy złotych! Jakby tego było mało, w nowym sezonie Socha ma dostać tysiąc złotych podwyżki!

Taka kwota z pewnością robi wrażenie, jednak... nie ma zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością! Okazuje się bowiem, że za rzekomą dzienną stawkę Socha musiałaby pracować nawet ponad tydzień, bo tyle trwa nagranie jednego odcinka "Przyjaciółek"!

- Takie sumy nie są możliwe w polskich serialach. Kogoś poniosła fantazja na temat zarobków polskich gwiazd. Jeśli Małgosia miałaby z 8-9 dni zdjęciowych, to może by się udało jej dojść do takiej sumy. Ale na pewno nie za jeden dzień gry - zdradził w rozmowie z serwisem Party.pl pracownik produkcji polsatowskiego serialu.

Nawet jeśli Małgorzata Socha zarabia za każdy odcinek "Przyjaciółek" 9 tysięcy złotych, a ta kwota może robić wrażenie, to trzeba pamiętać, że aktorka jest największą gwiazdą show, a jej talent chyba trudno wycenić.

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Małgorzata Socha - Jej drapieżna stylizacja wzbudziła spore kontrowersje!