Małgorzata Tomaszewska ma 30 lat i, jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom mediów, zastąpi Monikę Zamachowską w "Pytaniu na śniadanie". Tomaszewska będzie występować na wizji w parze z Olkiem Sikorą, który z kolei kilka miesięcy temu zastąpił Michała Olszańskiego. Jak widać, TVP stawia na nowe, a może raczej młode, twarze. Mamy jednak nadzieję, że nie chodzi tu o dyskryminację z powodu wieku, czyli tzw. ageizm, a jedynie o nową wizję telewizyjnego pasma śniadaniowego. Co prawda na razie informacja o zwolnieniu Zamachowskiej z "Pytania na śniadanie" nie została oficjalnie potwierdzona, ale już niemal wszędzie można przeczytać, że właśnie Tomaszewska będzie nową gwiazdą "śniadaniówki". Przyjrzyjmy się więc jej bliżej.

Małgorzata Tomaszewska - kim jest?

Małgorzata Tomaszewska jest córką słynnego bramkarza i komentatora sportowego, Jana Tomaszewskiego, oraz tenisistki stołowej, Katarzyny Calińskiej. Zamiłowanie do sportu ma więc we krwi. Zanim została prezenterką, Tomaszewska próbowała swoich sił jako modelka. Później związała się ze stacją Polsat, gdzie została pogodynką. Wiadomo również, że studiowała socjologię, a później psychologię. Małgorzata jest zamężna, a na imprezach branżowych często pojawia się z synkiem. Chłopczyk ma dwa lata i na imię Enzo.

Małgorzata Tomaszewska - Instagram

Na Instagramie Małgorzatę obserwuje ponad 70 tysięcy fanów. Dzieli się ona z nimi zarówno zdjęciami i filmikami z pracy, jak i z rodzinnych chwil - m.in. ze spotkań z tatą, spotkań z przyjaciółmi czy z wakacji. Prezenterkę na Instagramie znajdziecie pod nickiem malgorzata__tomaszewska.

Sądzicie, że Tomaszewska zostanie nową gwiazdą TVP?