Małgorzata Tusk od połowy tego tygodnia towarzyszy swojemu mężowi Donaldowi Tuskowi na szczycie NATO. Żona przewodniczącego Parlamentu Europejskiego nie jest jedyną żoną czy partnerką głowy państwa członka NATO, która powiła się w Brukseli. Na szczycie pojawiły się m.in. partnerka premiera Belgii Amelie Derbaudrenghien, żona prezydenta Turcji, Recepa Erdogana - Emine Gulbaran Erdogan oraz mąż premiera Luksemburga - Gauthier Destenay. Oczy wszystkich były skierowane tego wieczoru jednak głownie na Brigitte Macron oraz Melanie Trump, które jak zwykle pojawiły się w niezwykle szykownych stylizacjach od najlepszych projektantów z ich krajów. A jak na ich tle wypadła Małgorzata Tusk, która na wydarzeniu pojawiła się w sukience do kolan w kolorze ciemnego chabru?

Małgorzata Tusk na szczycie NATO w Brukseli - stylizacja

Małgorzata Tusk naszym zdaniem postawiła na pasujący jej fason, choć satyna, którą wybrała, niepotrzebnie podkreślała jej brzuch. Nie jesteśmy też przekonani co do wykończenia kreacji na biuście grubo tkaną gipiurą….

Na pociesznie stwierdzamy jednak, że inne pierwsze damy nie wyglądały wcale lepiej do Małgorzaty Tusk… A jak ta prezentowała się obok Melanii Trump i Brigitte Macron? Koniecznie zobaczcie w naszej GALERII --->