Kim jest Małgorzata Weremczuk? Nowa partnerka życiowa Karola Strasburgera wzbudza spore zainteresowanie internautów głównie ze względu na dużą różnicę wieku dzielącą tę parę. Prowadzący teleturniej "Familiada" i jedna z gwiazd serialu "Pierwsza miłość" zdają się jednak nie przejmować złośliwymi uwagami na temat swojego związku. 70-latek twierdzi bowiem, że tego typu komentarze wypływają jedynie z ust życiowych frustratów i poleca, aby nie wtrącali się w cudze życie osobiste. Co wiemy o szczęśliwie zakochanej partnerce Karola Strasburgera poza tym, że jest od niego sporo młodsza? Sprawdź PONIZEJ.

Małgorzata Weremczuk - ile ma lat?

Małgorzata Weremczuk pod koniec marca potwierdziła krążące od jakiegoś czasu plotki o tym, że z Karolem Strasburgerem łączą ją nie tylko sprawy zawodowe. Menedżerka gwiazdora przyznała nawet, że ona i Karol nie wykluczają założenia prawdziwej rodziny i posiadania wspólnych dzieci. 33-latka jest świeżo po rozwodzie, a jak wiadomo Karol Strasburger od pięciu lat jest wdowcem, więc nic nie stoi na przeszkodzie temu, żeby para mogła wziąć ślub. W końcu partnerzy są w sobie bardzo zakochani i są razem naprawdę szczęśliwi.

Małgorzata Weremczuk - Facebook, Instagram

Nowa partnerka Karola Strasburgera od lat związana jest z show-biznesem, ale od jego kulis. Absolwentka logopedii na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie była menedżerką wielu gwiazd, m.in. Macieja Kuronia. Choć świat mediów nie jest jej obcy, sama niezbyt chętnie eksponuje swoje życie w sieci. Na Facebooku można znaleźć tylko jej prywatny profil, a na Instagramie jej konto (@malgosqa.wm) jest zamknięte.

ZOBACZ: KAROL STRASBURGER marzy o dziecku! Urodzi mu je młodsza o 38 lat Małgorzata Weremczuk?

Zdjęcia Małgorzaty Weremczuk i Karola Strasburgera znajdziecie w naszej GALERII >>>