Patryk Vega będący nie zwalnia tempa i już pracuje już nad kolejną produkcją. Tym razem reżyser tworzy „Plagi Breslau” - film, który  ma mieć premierę w grudniu na platformie Showmax. Choć do zakończenia minie jeszcze sporo czasu, to jednak o produkcji już się zrobiło głośno. A to za sprawą odtwórczyń głównych ról: Małgorzaty Kożuchowskiej i Darii Widawskiej, które do swoich ról musiały mocno zmienić wizerunek. I wydaje się, że wcale nie na lepsze. Niektórzy twierdzą nawet, że aktorki musiały się oszpecić, żeby zagrać w tym filmie. Czy ich metamorfoza faktycznie była aż tak głęboka?

Małgorzaty Kożuchowska i Daria Widawska na palnie u Patryka Vegi

Małgorzata Kożuchowska już jakiś czas temu dodała na swoim Instagramie zdjęcie, przy okazji którego zdradziła, że pracuje obecnie na planie u Patryka Vegi. Aktorka, która słynęła do tej pory ze swoich jasnych włosów, tym razem zdecydowała się na zmianę fryzury. Gwiazda wygoliła sobie bowiem bok głowy a włosy przefarbowała na bardzo ciemny blond!

Jak się okazuje, Daria Widawska, która jest drugą gwiazdą produkcji, również poddała się widowiskowej metamorfozie. Aktorka musiała przytyć do roli oraz nieco zaniedbać pielęgnację swojej skóry. Na zdjęciach z planu widzimy bowiem Widawską w roli zniszczonej życiem kobiety, która nie dba ani o swój styl, ani o swoją wagę. Dlaczego aktorki aż tak bardzo musiały zmienić się do ról? Kogo grają w najnowszym filmie Vegi?

"Plagi Breslau" - o czym jest film? 

Małgorzata Kożuchowska w „Plagach Breslau” wciela się w rolę policjantki tropiącej seryjnego mordercę. Pomaga jej oddelegowana do tej sprawy profilerka z CBŚP, Iwona Bogacka. I w tej właśnie roli zobaczymy Darię Widawską. Obie panie poprowadzą śledztwo, którego wyjaśnienia należy szukać w XVIII-wiecznej historii miasta. Kobiety starają się wygrać wyścig z czasem i nie dopuścić do kolejnych zbrodni. Czy im się to uda? Odpowiedź na to pytanie poznamy dopiero w grudniu. Tymczasem już teraz w naszej GALERII zobaczcie NAJNOWSZE ZDJĘCIA z planu zdjęciowego filmu Vegi „Plagi Breslau”.

Faktycznie Małgorzata Kożuchowska i Daria Widawska są na nim nie do poznania? Tak wyglądają na oficjalnych wyjściach: