Małgorzata Rozenek-Majdan to bez wątpienia jedna z czołowych gwiazd TVN. Nic dziwnego, że co i rusz zapraszana jest do kolejnych projektów telewizyjnych produkowanych przez stację. Nie dość, że prowadziła hitowe programy takie jak „Perfekcyjna pani domu” czy „Projekt Lady”, to jeszcze była gwiazdą tak popularnych formatów jak „Azja Express” czy „Iron Majdan”. Jak się okazuje, teraz zobaczymy ją w kolejnym show. Mowa oczywiście o „Top Model”. Co Małgorzata Rozenek-Majdan robiła na planie tego programu? Czyżby miała zastąpić jedną z jurorek: Joannę Krupę lub Kasię Sokołowską?

Małgorzata Rozenek-Majdan w "Top Model" jako jurorka?

Nic bardziej mylnego! Małgorzata Rozenek wystąpi w "Top Model” gościnnie. Pojawi się najprawdopodobniej zaledwie w jednym odcinku. Nikt jednak nie ma jednak wątpliwości, że stacja zdecydowała się na taki zabieg, żeby podnieść oglądalność programu.

Informację o tym, że Małgorzata Rozenek-Majdan pojawi się jesienią w jednym z odcinków "Top Model" zdradzili jurorzy i prowadzący program: Marcin Tyszka i Michał Piróg oraz sama Małgorzata Rozenek-Majdan, którzy dodali zdjęcia z nagrania show na swoich kontach na Instagramie. Przy tej okazji Rozenek-Majdan pochwaliła się też nową fryzurą. Różowe doczepy uplecione w warkocze, w których pojawiła się już na koncercie The Rolling Stones, bez wątpienia przyciągną uwagę tak widzów, jak i samych uczestników. Zdjęcia z tego nagrania najdziecie w naszej GALERII--->

Jaką rolę Małgorzata Rozenek  będzie miała do spełniania w show? Tego póki co nie zdradzono. Czyżby miała uczyć przyszłych modeli i modelki pewności siebie i zachowania przez kamerą? Wcale byśmy się nie zdziwili!