Małgorzata i Paweł Borysewicz, którzy poznali się w programie "Rolnik szuka żony", po raz drugi zostali rodzicami. Szczęśliwą informację o narodzinach ich kolejnej pociechy w sobotnie popołudnie przekazała świeżo upieczona mama. Na Instagramie 31-latka zamieściła pierwsze zdjęcie noworodka i poinformowała przy okazji, że tym razem powitała na świecie dziewczynkę. 

ZOBACZ TAKŻE: Poznaj bohaterów siódmego sezonu "Rolnik szuka żony"

Rolniczka w zamieszczonym poście zdradziła również, że córeczka, która otrzymała imię Blanka, urodziła się na początku października, czyli znacznie wcześniej niż przypuszczali lekarze.

Małgosia z "Rolnik szuka żony" urodziła drugie dziecko 

- Nasza córeczka urodziła się znacznie wcześniej, niż planowaliśmy, ale cieszymy się że jest już z nami od 3 tygodni. Jesteśmy w domu, szczęśliwi, bo jest cała, zdrowa i bardzo silna, najpiękniejsza córeczka na świecie. To magiczny czas dla nas, uczymy się siebie i cieszymy z każdej chwili. Rysio jest starszym, opiekuńczym bratem. Dziękuję Panie Boże po raz kolejny, za kolejny cud narodzin. Moja rodzina, moje wszystko. A Wam przesyłam buziaki za wsparcie. Powoli wracam do Was, tylko teraz cieszę się z każdej naszej wspólnej chwili - czytamy w opublikowanym wpisie. 

Przypomnijmy, że bohaterka czwartego sezonu popularnego reality show po raz pierwszy została mamą w lutym 2019 roku, wówczas na świat przyszedł jej synek Ryszard.

Pierwsze zdjęcie córeczki Małgosi i Pawła znajdziecie w naszej galerii.  

Świeżo upieczonym rodzicom serdecznie gratulujemy!