Castingi do trzeciej edycji Małych Gigantów już za nami. Właśnie trwają nagrania do kolejnej edycji programu, w którym dzieci mają okazję pokazać szerszej publiczności swoje talenty. Zgodnie z zasadami show, w trzecim sezonie po raz kolejny poznamy nowych opiekunów grup. Kto będzie z dziećmi walczył o zwycięstwo?

Pierwszą edycję show Mali Giganciwygrała Klika Rubika. Drużyna Piotra Rubika nie odeszła jednak w zapomnienie i uczestnicy programu mieli okazję nieraz zaprezentować się na scenie obok muzyka. Maluchy po zakończeniu programu rozwijają swoje kariery. Choćby Olivia Wieczorek, która trafiła do grupy Piotra Rubika, koncertuje z nim, a nawet zaśpiewała gościnnie na płycie „Karuzela z marzeniami”.

2 edycję Małych Gigantów zwyciężyła Kadra Anki, czyli drużyna Anny Derszowskiej. Po zakończeniu programu pojawiły się informacje, że nie powstanie kolejna edycja Małych Gigantów. Plotki okazały się jednak nieprawdziwe i w grudniu ubiegłego roku odbyły się castingi do trzeciej edycji Małych Gigantów. W Katowicach, Gdańsku i Warszawie juty poszukiwało młodych talentów.

3 edycja Małych Gigantów już niedługo na ekranach naszych telewizorów. Już wiadomo, do czyich drużyn mają okazję trafić maluchy. Jedną z drużyn poprowadzi Jarosław Bieniuk, piłkarz i były partner Anny Przybylskiej. Jarosław Bieniuk ma doświadczenie w kontaktach z dziećmi – w końcu wychowuje trójkę swoich – 14-letnią Oliwię, 10-letniego Szymona i 5-letniego Jana.

ZOBACZ: JAROSŁAW BIENIUK Partner Anny Przybylskiej wystąpi w "Małych Gigantach"?

W programie zobaczymy również Paulinę Krupińską, Omenę Mensaah, Romę Gąsiorowską, Rafała Brzozowskiego oraz… Agustina Agurollę. Te gwiazdy z pewnością sprawią, że program będzie nie tylko ciekawy, ale i … różnorodny! Kto podąży śladami Kliki Rubika i Kadry Anki i zdobędzie zwycięstwo? Dowiemy się już niebawem.

PRZECZYTAJ TAKŻE:  PAULINA KRUPIŃSKA zostanie trenerką w programie "Mali Giganci"