Wczoraj wieczorem odbyła się gala finałowa konkursu The Look Of The Year, w którym wybierane są nowe gwiazdy wybiegów. Wielk gala The Look Of The Year 2016 odbyła się w Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. W gronie jury konkursu zasiadły Karolina Malinowska, Joanna Horordyńska i Renata Kaczoruk. Każda gwiazda zaprezentowała na czerwonym dywanie efektowną stylizację

Joanna Horordyńska miała na sobie białą koszulową sukienkę z kolorowym nadrukiem od J.W. Andersona. Zestawiła ją z czarnymi botkami od Marca Jacobsa oraz małą torebką marki MMC.

Karolina Malinowska pojawiła się w szarej jedwabnej sukience mini zdobionej koronką. To projekt Lidii Kality, prosto z jej najnowszej kolekcji.

Marcelina Zawadzka i Renata Kaczoruk postawiły na eleganckie klasyczne stylizacje. Zawadzka miała na sobie długą satynową sukienkę z delikatnym nadrukiem, a Kaczoruk piękną "małą czarną", która podkreśliła jej perfekcyjną sylwetkę.

Kto według Was wyglądał najlepiej na gali The Look Of The Year 2016?

POLECAMY RÓWNIEŻ: Ekskluzywny wywiad z Joanną Horordyńską. O stylu, modzie w Polsce, ostracyzmie w branży oraz... o macierzyństwie.