"Dolina Bogów" to nowy film Lecha Majewskiego, w którego realizację zaangażowane są znamienite nazwiska świata show-biznesu. Wśród odtwórców ról głównych zobaczymy Johna Malkovicha, Berenice Marlohe czy Josha Hartnetta, zaś za kostiumy współodpowiadają Ewa Kochańska i Ewa Minge.

"Dolina Bogów": zwiastun filmu

"Dolina Bogów", to baśń dla dorosłych. Jest polsko - amerykańskim filmem opartym na starym podaniu, micie Indian Navajo. Opowiada też o najbogatszym człowieku na świecie. Interesowało mnie co pieniądze mogą kupić, gdzie jest granica ich możliwości - tłumaczy sam reżyser.

Film twórcy dzieła "Młyn i krzyż" składa się z trzech wątków narracyjnych. Wizjoner jak zwykle wybrał nieoczywistą formę przekazu i na ekranie zobaczymy kilka różnych historii połączonych motywem indiańskiego mitu.

Majewski określany jest mianem "najciekawszego reżysera od czasów Stanleya Kubricka".Zobacz zwiastun jego najnowszego dzieła.

Miałem szczęście w życiu mogąc pracować z wieloma wielkimi, kreatywnymi reżyserami w Europie i w innych miejscach, i Lech jest jednym z takich ludzi - o bardzo szczególnym spojrzeniu na świat, obdarzonym charakterystyczną wizją i wyobraźnią - powiedział John Malkovich.

Obraz na ekrany kin trafi 27 marca.