Malwina Wędzikowska i Kuba Wojewódzki są razem? Wszystko na to wskazuje! Wędzikowska i Wojewódzki byli ostatnio widziani razem w modnej warszawskiej restauracji Kieliszki na Hożej. Spotkali się tam na kolację. Wcześniej rozmawiali ze sobą na ramówce TVN - przypomnijmy, że Kuba uchodzi za "króla" stacji, a Malwina jest gwiazdą kanału TTV. Wędzikowska od lat jest związana z platformą TVN - jako projektantka i kostiumografka pracowała m.in przy show "Top Model". Dzięki temu programowi poznała producenta Rinke Rooyensa. Wędzikowska i Rooyens byli parą przez kilka lat, ale raczej stronili od mediów. Dziś Rinke jest w związku z Joanną Przetakiewicz. Rooyens i Wędzikowska wciąż mają bardzo dobre relacje, zaś Malwina uchodzi w show-biznesie za osobę spontaniczną, naturalną oraz bez tzw. parcia na szkło. Wędzikowska, choć już od ponad dekady pracuje w telewizji, trzyma się na uboczu show-biznesu. Ma swoje pasje oraz swoje grono przyjaciół. O tym, co ją interesuje i jakie osiągnięcia ma na koncie Wędzikowska, przeczytasz PONIŻEJ.

 

Malwina Wędzikowska - kim jest

Malwina Wędzikowska ma 37 lat, jest kostiumografką, projektantką mody i artystką. Wędzikowska pracowała przy takich programach, jak "The Voice of Poland", "Taniec z Gwiazdami" czy "Top Model". Doradzała też w kwestii stylizacji wielu gwiazdom. Jej wizerunek robi wrażenie - Wędzikowska ma idealną figurę i interesujący styl. W swoich wyborach modowych często przemyca elementy etniczne, np. dodatki przywożone z Afryki lub Azji. Malwina, tak jak Maja Sablewska, bardzo lubi kapelusze i duże okulary oraz styl męski. Dlatego to właśnie ulepszaniem wizerunków mężczyzn Wędzikowska zajmie się w nowym programie TTV "Ostatnia Szansa", który zadebiutuje już jesienią. W programie Wędzikowskiej pojawią się mężczyźni, którzy  przestali o siebie dbać lub nie wiedzą, jak się zabrać za zmianę swojego wyglądu. Dodajmy, że Malwina Wędzikowska realizuje się także jako projektantka. Stworzyła m.in. kolekcję dżinsów dla samego Davida Lyncha, legendarnego amerykańskiego reżysera. Jej drugą pasją, obok mody, są dalekie podróże. W polskim show-biznesie Wędzikowska ma własne grono najbliższych przyjaciół. Należą do niego m.in. jej kuzynka, Anna Wędzikowska, oraz Michał Piróg. Malwinę i Michała często można spotkać w popularnych warszawskich restauracjach.

Malwina Wędzikowska i Kuba Wojewódzki są parą?

Malwina Wędzikowska i Kuba Wojewódzki znają się od dawna, ale dopiero ostatnio coś między nimi zaiskrzyło. Kuba kilka miesięcy temu rozstał się z modelką Renatą Kaczoruk, zaś ostatnim poważnym związkiem Malwiny był ten z Rinke Rooyensem. Stylistka nie lubi mówić o swoim życiu prywatnym, dlatego raczej nie skomentuje plotek na temat związku z Wojewódzkim. Natomiast łatwo się domyślić, że Malwina mogła oczarować Kubę - w końcu jest nie tylko piękna, ale też inteligentna, z charakterem i pasją. A właśnie takie kobiety podziwia Wojewódzki. Poza tym Wędzikowska, tak jak Kuba, ma cięty język i nie boi się wygłaszać niepopularnych opinii. Ostatnio skrytykowała nowy rock'n'rollowy styl Małgorzaty Rozenek. Czyżby to właśnie wspólny wróg połączył Malwinę i Kubę...?

ZOBACZ TEŻ: Gwiazdy na ramówce TVN - seksowne sukienki, drogie dodatki i metamorfozy