Malwina Wędzikowskana co dzień kreuje kostiumy do takich produkcji jak Taniec z gwiazdami, The Voice of Poland czy Top Model. Przygotowuje też stylizacje do reklam na całą Europę. Od czasu do czasu zajmuje się również wizerunkowymi metamorfozami polskich gwiazd.Ostatnio była odpowiedzialna m.in. za stworzenie nowego image’u Anny Popek na potrzeby programu Świat się kręci. Teraz stylistka postanowiła jednak wcielić się w nową rolę i to ona stanęła przed aparatem fotograficznym.

 

 

Wędzikowska została właśnie ambasadorką polskiej marki Lous. W związku z tym wzięła udział w kampanii wizerunkowej, do której zdjęcia wykonała młoda fotografka Iga Drobisz. Malwina pozuje do nich w przezroczystych topach, puchowych płaszczach i oversize’owych płaszczach inspirowanych polskimi kwiatami, w tym malwami.

O współpracy z barwną i kontrowersyjną kostiumografką opowiedziała nam Sylwia Antoszkiewicz, dyrektor kreatywna marki:

„Dla mnie Malwina to przede wszystkim kobieta w pełni zintegrowana ze sobą. Nie boi się stawiać sobie ważnych pytań, szuka odpowiedzi, nie ma w niej zgody na fałsz. Praca z nią to obcowanie z czystą, bardzo silną energią”.              

O brandzie pozytywnie wypowiada się także sama Malwina, którą do tej pory rzadko widywaliśmy w tak spokojnych kolorystycznie outfitach:

„Praca z Lous przy kampanii była dla mnie osobistym powrotem do siebie, do mojej kobiecości, zmysłowości, kreatywności i intuicji. Po za tym mam teraz bardzo ciekawy czas w moim życiu. Mam głęboki kontakt ze sobą, wgląd w swoje emocje, kobiecość i seksualność. Kocham tę autentyczną odsłonę siebie, dlatego nie mogło w tej sesji zabraknąć harmonii, emocji i nagości bo taka właśnie jestem gdy jestem wierna sobie."

Wszystkie te pierwiastki, o których mówi Malwina dało się dostrzec w zdjęciach Igi Drobisz, które są niezwykle sensualne i kobiece, a przy okazji nie odbierają Malwinie ani krzty tajemniczości.

Zobacz: Sablewska, Sokołowska, Górska, Cegielska plejada gwiazd na pokazie perfum marki Bohoboco Be Suprised [ZDJĘCIA]

A Wam jak się podoba Malwina w czerniach, stłumionych zieleniach i wzorze moro? Przyznacie, że to dość duża odmiana w porównaniu z tym, w czym zwykła się pojawiać do tej pory…