Malwina Wędzikowska pracuje przy programie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” od kiedy tyko Polsat zaczął pokazywać format na swojej antenie. I choć do tej pory mistrzyni kostiumografii starała się nie faworyzować żadnej z wymyślonych przez siebie stylizacji, to jednak w przypadku 8. edycji show postanowiła zrobić wyjątek. Zapytaliśmy Malwinę, jaka była jej ulubiona suknia z 1. odcinka nowej, wiosennej edycji tanecznego show. Jak się okazuje, nad odpowiedzią nie musiała się długo zastanawiać. Okazuje się, że stylistce największa frajdę sprawiła praca nad kostiumem dla... Renaty Kaczoruk:

„Najtrudniejsze są proste rzeczy i tak było w tym przypadku. Skromna elegancja i zwiewność sukienki Renaty była dla mnie przy projektowaniu najważniejsza. Cieszę się, ze udało mi się ten efekt osiągnąć, bo nie była ona zbyt strojna. Generalnie jestem bardzo zadowolona z wszystkich projektów, bo wszystkie dziewczyny mają świetne figury, więc z dużą przyjemnością projektuje dla nich kolejne stroje.” – powiedziała Malwina Wędzikowska.

Przy okazji dowiedzieliśmy się też, że w piątek, w 2. odcinku programu, czeka nas również kilka kostiumowych niespodzianek. Jakich dokładnie?

„Będziemy mieć scenę jazdy na łyżwach do której szyjemy stroje jak z holenderskich obrazów zimowych. Będzie też walka samurajów, więc powstają efektowne kimona. Cały odcinek traktuje o hobby, także każdy kostium będzie specjalnie spersonalizowany pod kątem tańca i zainteresowań naszych gwiazd.” – zdradziła nam Malwina.

A Waszym zdaniem, która z kreacji z 1. odcinka była najbardziej efektowa? Czy faktycznie stylizacja Renaty Kaczoruk wyróżniała się na tle pozostałych?

Wszystkie stroje uczestników znajdziecie w naszej GALERII ;-) Myślicie, że w drugiej odsłonie show będą jeszcze bardziej widowiskowe?