Jan Szynal to jeden z bohaterów trzeciego odcinka "Mam Talent 2019". Ten skromny, ale niezwykle zdolny nastolatek zaśpiewał i zagrał na keyboardzie swoją autorską kompozycję pt. "Pomóż mi". Poruszający tekst utworu i emocjonalne wykonanie zrobiło ogromne wrażenie na publiczności i jurorach. Czy to właśnie Janek jest przyszłym zwycięzcą 12. edycji programu "Mam Talent!", który zgarnie nagrodę w postaci 300 tysięcy złotych? Przekonamy się o tym już tej jesieni. W międzyczasie możecie sprawdzić garść najważniejszych informacji na temat tego młodego muzyka.

Kim jest Jan Szynal z Mam Talent 2019?

Jan Szynal ma 18 lat i pochodzi z małej miejscowości Tuszyn k. Mielca (woj. podkarpackie). Muzyka towarzyszy mu od dziecka. Jego tata gra na gitarze i to po nim właśnie odziedziczył zamiłowanie do muzyki. W dzieciństwie rodzice zapisali go do ogniska muzycznego, gdzie uczył się podstaw gry na keyboardzie. Nauka nie trwała długo, bo Janek nie wykazywał wielkiego zainteresowania. Dopiero mając 13-14 lat zaczął spędzać czas przy instrumencie. Wokal zaczął kształcić około 3 lata temu. Od 2 lat jest wokalistą w zespole o nazwie Jelly Beans. Ponadto tworzy własne utwory – zarówno teksty, jak i muzykę. Za swój największy sukces uważa napisanie swojej pierwszej piosenki "Skowronek".

- Muzyka jest dla mnie przyjacielem, któremu wszystko mogę opowiedzieć. Każdy smutek, cierpienie, ale także chwile piękne - tak Janek mówi o swojej pasji.

Nowy odcinek "Mam Talent!" już w sobotę o godz. 20:00 w TVN. Fragment występu Jana Szynala z piosenką "Pomóż mi" możecie obejrzeć tylko u nas już teraz poniżej:

SPRAWDŹ TEŻ: Marysia i Julian zachwycili jury akrobatycznym tańcem [WIDEO]