Agnieszka "Zahri" Korbolewska to jedna z gwiazd ostatniego już castingowego odcinka "Mam Talent 2019". 31-letnia gdynianka zaprezentowała przed jury w składzie Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola nie tylko swój wspaniały wokal, ale także umiejętność gry na pianinie. Sprawdź, co wiemy na temat tej pięknej i utalentowanej artystki oraz zobacz fragment jej występu z miłosną balladą.

Kim jest Agnieszka Korbolewska "Zahri"?

Agnieszka Korbolewska już od dziecka jest związana ze sceną i dobrze się na niej czuje. Ukończyła Akademię Muzyczną w Gdańsku, jednak po szkole miała dość muzyki i porzuciła ją na kilka lat. Trzy lata temu poznała Monikę Urlik i zaczęła uczęszczać na warsztaty wokalne przez nią prowadzone. Dzięki temu powróciła miłość do muzyki. W rozwijaniu własnej twórczości pomogły też trudne chwile w życiu, które stanowiły impuls do pisania piosenek. Ma nadzieję, że program odmieni jej życie i pomoże rozwinąć karierę muzyczną, zdobyć znajomości w tej branży.

Zahri nie ukrywa, że chciałaby wygrać i wydać płytę. Muzyka na chwilę obecną nie jest jej głównym źródłem utrzymania, ale zarabia grając na eventach i bankietach. Jako muzyczne wzorce, inspiracje wskazuje Amy Winehouse, Michaela Jacksona, Beyonce, Jennifer Lopez, Freddiego Mercury.

Fragment występu Agnieszki Korbolewskiej "Zahri" z "Mam Talent 2019" możecie obejrzeć poniżej:

SPRAWDŹ TEŻ: 18-letni Jan Szynal wzrusza do łez swoją autorską piosenką [WIDEO]