W drugim odcinku nowej edycji "Mam Talent!" Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola kontynuują podróż po Polsce w poszukiwaniu najbardziej niesamowitych talentów scenicznych. Na kolejnym castingu przed jury zaprezentował się m.in. duet wokalno-instrumentalny o oryginalnej Jazzforacat. W trakcie ich występu widownia wstała z miejsc. Niemniej zachwycone były Agnieszka i Małgosia. A co z Agustinem?

Jazzforacat w "Mam Talent 2019"

Zespół Jazzforacat został założony w 2016 roku na Ukrainie w Winnicy. Ich muzyka to zapis emocji, uczuć i nastroju, rytmów i życia. Nazwa zespołu powstała w trakcie tworzenia muzyki, kiedy Sergey A. zauważył, że jego kot bacznie im się przysłuchuje. Jazzforcat występuje nie tylko w duecie, ale i większym składzie, w zależności od potrzeb. W przyszłości chcą tworzyć także w języku polskim. Panowie brali już udział w ukraińskiej wersji programu "X-Factor".

2. odcinek "Mam Talent 2019" już w sobotę 14 września o godz. 20:00 w TVN. Fragment występu ukraińskiego duetu Jazzforacat możecie obejrzeć przedpremierowo tylko u nas już teraz poniżej:

SPRAWDŹ TEŻ: Agnieszka Chylińska - dzieci, mąż, wiek, wzrost, stare zdjęcia