Kto zastąpi Szymona Hołownię w "Mam Talent!"? Takie pytanie zaczęli sobie zadawać widzowie TVN, gdy popularny dziennikarz w listopadzie ubiegłego roku ogłosił swoje odejście z programu. Poszukiwania nowego prowadzącego show nadal trwają. Do mediów zaczynają się już jednak przedostawać pierwsze informacje w tej sprawie. Jak nieoficjalnie udało się ustalić redakcji dziennika "Fakt", duże szanse na zastąpienie Szymona Hołowni na stanowisku gospodarza "Mam Talent!" ma Filip Chajzer.

Mam Talent!: Filip Chajzer zastąpi Szymona Hołownię?

Na razie mówi się tylko o Filipie, który idealnie nadaje się do programów rozrywkowych. Były już pierwsze rozmowy w tej sprawie z produkcją. Wszystko układa się idealnie, bo poza "Dzień Dobry TVN" Filip nie ma teraz innego programu, a widzowie lubią go oglądać - donosi osoba pracująca przy "Mam Talent!", do której dotarł tabloid.

Przypomnijmy, że Szymon Hołownia prowadził program "Mam Talent!" w duecie z dziennikarzem Marcinem Prokopem aż przez 12 lat. Dziennikarz po wielu latach pracy w mediach postanowił skupić się teraz na działalności politycznej i ogłosił, że będzie startował w wyborach prezydenckich. Po raz ostatni wystąpił w roli gospodarza talent show 30 listopada 2019 roku, podczas finału dwunastej edycji.

Poza "Dzień Dobry TVN", Filipa Chajzera można było ostatnio oglądać także na antenie TVN7 jako gospodarza "Big Brother Arena" oraz wieczornych odcinków "Big Brother Nocą".

Ani stacja TVN, ani Filip Chajzer na razie nie skomentowali tych doniesień.

ZOBACZ TEŻ: Kim jest żona Szymona Hołowni? Ma ekstremalny zawód!