Mama Dody bardzo przeżywa problemy swojej córki. Najlepiej można się o tym przekonać oglądając chociażby najnowszy wywiad z Wandą Rabczewską, w którym kobieta szczerze opowiedziała o kulisach związku i ciągnącego się już dwa lata konfliktu sławnej córki z jej byłym partnerem. Matka Doroty Rabczewskiej nie potrafiła ukryć emocji i ze łzami w oczach wyznała m.in., że jej córka ma pecha do mężczyzn oraz opowiedziała, jaki wpływ wciąż wywiera na życie Dody i całej rodziny szeroko opisywana w mediach awantura z Emilem Haidarem.

- Córka była z nim niecały rok, już jest dwa lata po rozstaniu, a on ciągle ją gnębi i nas, niszczy jej życie i zabiera jej to co jest najcenniejsze, nie pozwala jej tworzyć, nie pozwala jej nagrać płyty, nie może się skupić, a to co zrobił ostatnio z tym zatrzymaniem to już jest w ogóle karygodne - mówi wyraźnie poruszona Wanda Rabczewska w rozmowie z Małgorzatą Ohme.

ZOBACZ: CEZARY PAZURA zdradza, jak się pracuje z Dodą. Piosenkarka gwiazdorzy?

Wanda Rabczewska o konflikcie Dody z Emilem Haidarem

Mama Doroty Rabczewskiej nie tylko skomentowała najnowsze wydarzenia z udziałem swojej córki, ale także opowiedziała, jak rozpoczęły się problemy Dody z Emilem Haidarem już na początku ich związku. Wanda Rabczewska nie pozostawiła na byłym partnerze córki suchej nitki.

- Niestety to co wyprawia pan Haidar przekracza wszelkie granice. Córka chciała skończyć znajomość już po pierwszym wspólnym wyjeździe. Stamtąd do mnie dzwoniła rozgoryczona, że Emil wypija ogromne ilości alkoholu i że nie może sobie z tym poradzić i z jego późniejszym zachowaniem. Mówiła, że jak wrócą do Polski to zakończy związek, ale Emil ciągle obiecywał poprawę, ale jak wiemy ta poprawa nigdy nie miała miejsca. Emil co innego mówi, a co innego robi. Jego kłamstwo było obecne cały czas. Córka wielokrotnie płakała - wyjaśnia Wanda Rabczewska w wywiadzie dla Plejady.

Co sądzicie o relacji Dody z jej mamą?