Ekipa "Mamma Mia 2" zakończyła prace na planie wyczekiwanego filmu! Aktorka Lily James, która w "Mamma Mia: Here We Go Again" wciela się w postać młodej Donny (Meryl Streep) pochwaliła się na Instagramie zdjęciem, na którym pozuje z gigantycznym klapsem filmowym. Poza nimi, w drugiej częście "Mamma Mia" pojawią się wszystkie gwiazdy oryginalnej obsady filmu: Amanda Seyfried, Julie Walters, Colin Firth, Pierce Brosnan i Dominic Cooper. Nowy musical to w połowie sequel, a w połowie prequel, bowiem fabuła filmu skupi się nie tylko na dalszych losach bohaterów, ale także na pokazaniu młodych lat Donny i jej historii miłosnych. Młodsze wersje bohaterów Brosnana i Firtha zagrają wschodzące gwiazdy Hollywood - Jeremy Irvine i Hugh Skinner.

ZOBACZ: AUGUST AMES nie żyje. 23-letnia gwiazda porno popełniła samobójstwo. Z jakiego powodu?

Mamma Mia 2 - data premiery

Druga część megahitu "Mamma Mia" trafi do kin latem 2018 roku. Fani produkcji dostaną więc doskonały prezent z okazji 10 lat od premiery swojego ukochanego musicalu. W polskich kinach "Mamma Mia: Here We Go Again" będzie można obejrzeć od 20 lipca 2018, czyli dzień po światowej premierze.

Kompozytor zespołu ABBA, Benny Anderson, zdradził, że w "Mamma Mia 2" usłyszymy takie piosenki jak: "Angel Eyes", When I Kissed The Teacher" i 'I Wonder".

My już nie możemy się doczekać, a Wy?