Mamma Mia 2 wchodzi do kin! Kontynuacja hitowego musicalu sprzed lat, czyli Mamma Mia: Here We Go Again!, we wtorek, 17 lipca, miała swoją premierę w Londynie. Galowy pokaz filmu nie mógł się obyć bez jego głównej gwiazdy - Meryl Streep. Oscarowa rekordzistka zjawiła się w Londynie w sukience w kolorze indygo marki Marni i w doskonałym humorze - Streep rozdawała uśmiechy i uściski, a niektórym, jak np, Cher, nawet... całusy! Cher gra w Mamma Mia 2 matkę głównej bohaterki (Streep) oraz babcię jej córki (Amanda Seyfried). Pojawienie się Cher na ekranie po dłuższej nieobecności jest sensacją, a druga część musicalu Mamma Mia zapowiada się na jeszcze większy hit, niż pierwsza! Zobacz, kto pojawił się na światowej premierze Mamma Mia 2 w Londynie, zaglądajac do naszej GALERII.

Mamma Mia: Here We Go Again - o czym jest film?

W pierwszej części musicalu Donna (Meryl Streep) wydaje za mąż jedyną córkę, Sophie (Amanda Seyfried) i stara się w międzyczasie ustalić, kto jest jej ojcem. W "Mamma Mia 2" Sophie jest w ciąży i zastanawia się, czy poradzi sobie z wychowaniem dziecka. Może jednak liczyć na pomoc szalonych przyjaciółek Donny (znamy je doskonale z pierwszej części). Swoją pomoc oferuje też mąż Donny, Sam (Pierce Brosnan) oraz jej byli partnerzy: Harry (Colin Firth) i Bill (Stellan Skarsgård). Wszyscy oni wspierają ciężarną Sophie, snując opowieść o młodości Donny, która sama została matką w młodym wieku i samodzielnie wychowywała dziecko, jednocześnie prowadząc swój grecki pensjonat oraz.... śpiewając w girls bandzie!

Mamma Mia 2 - nowi aktorzy w obsadzie

Do znanych nam z musicalu Mamma Mia twarzy, takich jak Meryl Streep, Amanda Seyfried, Collin Firth czy Pierce Brosnan, w drugiej części dołączą Cher, Andy Garcia oraz śliczna Lily James, która wcieli się w nastoletnią Donnę. James można kojarzyć m.in. z serialu Downton Abbey oraz disneyowskiej ekranizacji bajki o Kopciuszku.

Mamma Mia 2 - zobacz ZWIASTUN