Rozwód Michała Wiśniewskiego to temat, który od kilku dni nie schodzi z pierwszych stron gazet. Zaskoczeni decyzją wokalisty byli nie tylko fani, ale również... jego żona, Dominika Tajner. Menadżerka gwiazd nie spodziewała się, że Wiśniewski po 8 latach małżeństwa, złoży pozew bez wcześniejszego poinformowania jej o tym. Jak sama przyznaje, jest załamana jego decyzją i zrobi wszystko, aby ratować rodzinę. Na temat rozwodu pary, postanowiły wypowiedzieć się byłe żony Michała Wiśniewskiego - Mandaryna oraz Magda Femme. Matka dzieci wokalisty nie ukrywa zaskoczenia takim obrotem spraw, ponieważ myślała, że przy Dominice Tajner Wiśniewski zdążył "zmądrzeć". Femme jest natomiast kompletnie innego zdania.

Mandaryna o rozwodzie Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski i Mandaryna byli małżeństwem w latach 2002-2006. Para ma dwójkę dzieci - Xaviera (17) i Fabienne (16). Po rozstaniu utrzymują ze sobą dobre kontakty i starają się zachowywać odpowiedzialnie ze względu na łączącą ich przeszłość. Mandaryna w rozmowie z "Faktem" wyznała, że zaskoczyła ją informacja o rozwodzie byłego mężą:

"- Jestem w ogromnym szoku. Myślałam, że Michał zmądrzał przy Dominice. Skoro nawet Dominika mówi, że nic o tym rozwodzie nie wiedziała, to skąd ja jako była żona miałabym coś wiedzieć?"

Magda Femme o rozwodzie Michała Wiśniewskiego

Na temat rozpadu małżeństwa wypowiedziała się również Magda Femme, czyli pierwsza żona Michała Wiśniewskiego. W złośliwym wpisie na Facebooku przyznała, że nie interesuje jej kolejne rozstanie wokalisty i jednocześnie życzy parze "miłego rozwodu":

"(...) napiszę JEDEN raz: Tak jak poprzednio i poprzednio... PONOWNIE mnie to nie interesuje. Naprawdę temat z tą osobą jest dla mnie zamknięty od pięknych nastu lat. Życzę miłego rozwodu oraz proponuję dokupić na Gruponie kilka kolejnych pakietów do Urzędu Stanu Cywilnego. Pozdrawiam - napisała Femme, a post opatrzyła emotikoną "wzruszona".

Magda Femme od lat nie ukrywa, że nie ma dobrych stosunków z byłym mężem. W wywiadzie dla magazynu Viva, przyznała, że wokalista wymusił na niej odejście z zespołu Ich Troje, a następnie oskarżył ją o bycie lesbijką i romans z ówczesną menadżerką. Kiedy Femme brała ślub z Wiśniewskim miał również zabronić jej przyznawania się do tego, że jest jego żoną, aby nie rozczarowywać fanek i nie tracić popularności.