Michał Wiśniewski nie przestaje zaskakiwać. Zaledwie parę dni po tym, jak media obiegła informacja o tym, że wokalista najprawdopodobniej wkrótce ponownie zostanie ojcem, charyzmatyczny lider zespołu Ich Troje ogłosił kolejną wiadomość, która zelektryzowała jego wiernych fanów. 

ZOBACZ: Piąta żona Michała Wiśniewskiego jest w ciąży? Została przyłapana w drodze na wybory

Tym razem nie chodzi jednak o jego aktualną partnerkę Polę Wiśniewską, lecz o matkę dwójki jego najstarszych dzieci - Mandarynę. Okazuje się, że Martę i Michała Wiśniewskich od niedawna znów łączy coś więcej niż jedynie dzielenie opieki nad Xavierem i Fabienne.

Mandaryna ponownie choreografem Ich Troje

We wtorek późnym wieczorem Michał Wiśniewski poinformował swoich słuchaczy o zakończeniu współpracy z choreografem Andrzejem Starowiczem oraz jego grupą taneczno-akrobatyczną JDC Agency. Jednocześnie ogłosił, że jego miejsce zajmuje nie kto inny, jak Marta Wiśniewska, która była tancerką i choreografem Ich Troje w czasach największej świetności zespołu.

- Bardzo się cieszymy, że jednak wszystko zostanie w rodzinie, bo do zespołu wraca jako choreograf Marta Wiśniewska! Szkoła Tańca MDS - Mandaryna Dance Studio już ciężko pracuje, a efekty poznacie niebawem - napisał na swoim oficjalnym profilu na Facebooku.

Pomimo trwającej pandemii, druga żona Wiśniewskiego wraz ze swoim składem ze szkoły Mandaryna Dance Studio już przygotowuje się do występu na nadchodzącym jubileuszu Ich Troje.

- Zabrzmi to nieelegancko być może, ale dobrze wrócić czasami na "stare śmieci". Trzymajcie za Martę i jej zespół kciuki! - dodał Michał.

Fani zareagowali na te wieści niezwykle entuzjastycznie.

- Super wiadomość, fajnie, że wraca stary skład - ucieszyła się jedna z internautek.

Brawo, w końcu wraca stare, najwspanialsze Ich Troje - napisała inna fanka.

Myślicie, że występy Ich Troje z taneczną grupą Mandaryny będą cieszyć się powodzeniem?