Mandaryna kolejnym gościem nowego sezonu programu "Kuba Wojewódzki". Samozwańczy "Król TVN" zaprosił Martę Wiśniewską do swojego talk-show m.in. po to, aby opowiedziała o swoim szeroko opisywanym w mediach powrocie na scenę. Przypomnijmy, że była żona Michała Wiśniewskiego na początku 2018 roku sprawiła ogromną niespodziankę swoim fanom ogłaszając swoje pierwsze od wielu lat koncerty. Na fali odrodzenia popularności jej starych hitów i występów w internecie, właściciele klubów nocnych w największych miastach w Polsce postanowili bowiem zaproponować piosenkarce występy na żywo. Zainteresowanie koncertami Mandaryny przerosło jednak chyba wszelkie oczekiwania. Co ciekawe, tysiące osób zapisujących się na wydarzenia na Facebooku rzeczywiście przełożyły się na wypchane po brzegi sale!

Mandaryna u Wojewódzkiego

Koncerty Mandaryny w 2018 roku to jedno, a jej prawdziwy muzyczny powrót to drugie. Nie da się jednak ukryć, że Marta Wiśniewska mocno rozbudziła apetyty swoich fanów na nowe piosenki. Ostatnia płyta Mandaryny o nazwie "AOK" ukazała się w 2009 roku, lecz niestety na razie niewiele wskazuje na to, że niedługo ukaże się jej kolejny album. Pod koniec stycznia Wiśniewska zdementowała bowiem krążące w sieci plotki o swoim nowym singlu i zażartowała nawet, że może rozpisze konkurs na nową piosenkę.

Czy coś się zmieniło od tamtego momentu? Czy Mandaryna jednak weszła do studia nagraniowego? O tym przekonamy się podczas emisji drugiego odcinka nowej serii "Kuby Wojewódzkiego". Premiera we wtorek, 27 lutego o godz. 22:30 w TVN.

Czekacie na nową piosenkę Mandaryny?