Mandaryna zaliczyła jeden z najgłośniejszych powrotów tego roku. Była żona Michała Wiśniewskiego nie tylko koncertuje po całej Polsce, ale także nagrała nowy singiel pt. "Not Perfect" (premiera 27 sieprnia 2018). Sporo dzieje się też w jej życiu prywatnym. Tancerka i piosenkarka jest aktualnie w związku z radcą prawnym Pawłem Wójcikiem. Marta Wiśniewska w nowym wywiadzie dla "Gali" po raz pierwszy tak dużo opowiedziała o swoim partnerze i zdradziła, jak wygląda ich relacja. Gwiazda przyznaje, że jest teraz szczęśliwa w miłości, ale nie jest to coś, co przyszło jej łatwo.

- Tak, ale wiem, ile to kosztuje pracy. Oboje z moim partnerem mamy jakiś bagaż doświadczeń z poprzednich związków. Połączenie światów dwóch osób, które przez 40 lat funkcjonowały osobno, tak by wszystko ze sobą współgrało, nie jest łatwe - powiedziała Mandaryna w rozmowie z Damianem Gajdą dla magazynu "Gala".

Mandaryna z dziećmi w "Gali"

Mandaryna wiele lat temu wpuściła kamery do swojego domu. Teraz ceni sobie spokój i prywatność. W końcu dała się jednak namówić na zdradzenie paru szczegółów ze swojego życia prywatnego. Odpowiedziała m.in. na pytanie, czy zamieszkała już ze swoim nowym partnerem.

- Paweł jest z Lublina, dlatego to nie takie proste być ze sobą cały czas. Może tez niedługo trasa Lublin - Warszawa przestanie być w ciągłej budowie? (śmiech) - wyznała w "Gali".

Cały wywiad z Martą "Mandaryną" Wiśniewską znajdziecie w nowym numerze magazynu "Gala", który trafi do sprzedaży w poniedziałek, 27 sierpnia 2018. 

Najnowsze zdjęcia Mandaryny z jej partnerem Pawłem Wójcikiem oraz pierwsze fotografie z sesji zdjęciowej z synem, Xavierem i córką, Fabienne do "Gali" możecie obejrzeć już teraz w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: MANDARYNA świętuje 40. urodziny. Tego o niej nie wiedzieliście!