Mandy Moore w Polsce znana jest głównie z roli w „Szkole uczuć”  oraz z „Pamiętników księżniczki”. Kilka dni temu aktorka udzieliła wywiadu dla magazynu Byrdie, w którym po raz pierwszy opowiedziała o swojej rodzinie. Te wiadomości wstrząsnęły fanami Moore. Dlaczego?

Mandy Moore od niedawna gra w amerykańskim serialu This is Us, który zyskuje coraz to większą popularność. W ramach promocji serialu aktorka udzieliła wywiadu jednemu z czasopism. Opowiedziała o tym, jak wygląda jej rodzina. To wyznanie wstrząsnęło Ameryką.

Mandy Moore wyznała w wywiadzie dla Byrdie, że jej mama jest lesbijką, a dwaj bracia gejami. Aktorka po raz pierwszy opowiedziała o relacjach, jakie zachodzą w jej rodzinie. 

Nigdy za dużo o tym nie mówiłam, ale moi rodzice się rozwiedli. Moja mama zostawiła tatę dla kobiety. Obydwaj moi bracia są gejami – wyznała aktorka.

Mandy Moore od razu  dodaje:

Moi rodzice bardzo się kochali, wykonali wspaniałą pracę wychowując nas.  Wszyscy są dziś jeszcze bardziej szczęśliwi i bardziej spełnieni, bo są autentyczni wobec samych siebie.

Mandy Moore wyznała również, że sama poszukiwała własnej tożsamości.W wieku zaledwie 24 lat poślubiła piosenkarza Ryana Adamsa. Para rozwiodła się na początku tego roku. Dziś piosenkarka mówi, że ten związek to była jej próba tworzenia "własnego rodzaju normalności". Jak informują zagraniczne media, Mandy Moore aktualnie jest singielką, choć u jej boku coraz częściej widywany jest wokalista Taylor Goldsmith.