Mandy Moore dołączyła do błyskawicznie powiększającego się grona gwiazd, które zaszły w ciążę w trakcie pandemii koronawirusa. 36-latka, która znana jest w Polsce przede wszystkim za sprawą roli Jamie Sullivan w melodramacie "Szkoła uczuć", ogłosiła, że już na początku 2021 roku zostanie matką. Ojcem dziecka aktorki i piosenkarki jest jej drugi mąż, młodszy od niej o rok muzyk Taylor Goldsmith.

Mandy Moore zdradza płeć dziecka

Mandy Moore zdecydowała się nie trzymać swoich fanów i dziennikarzy w napięciu i od razu podzieliła się z nimi w mediach społecznościowych wszystkimi szczegółami. Dzięki temu wiemy już, że artystka i jej ukochany przywitają na świecie syna. Gwiazda postanowiła też pochwalić się na swoim oficjalnym profilu na Instagramie klimatycznymi fotografiami, na których wyraźnie widać jej zaokrąglony brzuch.

Mandy Moore i Taylor Goldsmith, który jest liderem folkowego zespołu Dawes, zaczęli się spotykać w 2015 roku, czyli jeszcze zanim gwiazda sfinalizowała swój rozwód z pierwszym mężem, Ryanem Adamsem. Ich zaręczyny odbyły się we wrześniu 2017 roku. Na ślubnym kobiercu para stanęła w listopadzie 2018 roku w Los Angeles.

Zobacz pierwsze zdjęcia Mandy Moore w ciąży już teraz w naszej GALERII.

SPRAWDŻ TEŻ: Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank spodziewają się dziecka!