Mandy Moore to aktorka, której rozpoznawalność przyniosła rola Jamie w filmie "Szkoła uczuć". Chociaż produkcja powstała w 2002 roku, do dziś wyciska łzy wielu nastolatkom (i nie tylko). Od czterech lat, aktorkę możemy oglądać w amerykańskim serialu "This is Us", opowiadającym losy członków rodziny Pearsonów. Produkcja zyskuje coraz większe grono zwolenników, a Mandy Moore w ramach jego promocji, znów bryluje na salonach. 35-letnia aktorka pojawiła się wczoraj na gali Critics' Choice Awards 2020. Mimo czterech nominacji do nagrody, twórcy serialu nie mieli powodów do świętowania. Była to jednak świetna okazja dla fanów, aby zauważyć, jak zmieniła się Mandy Moore.

Mandy Moore: jak dziś wygląda?

Mandy Moore ma dziś 35 lat i prywatnie jest żoną wokalisty, Taylora Goldsmitha. W przeszłości była związana z muzykiem, Ryanem Adamsem, ale ich małżeństwo rozpadło się na początku 2016 roku. Aktorka głośno mówi, że bardzo chciałaby zostać mamą, a swoim dzieciom planuje dać jak najwięcej rodzinnego ciepła. Wie jak ciężki potrafi być okres dojrzewania - w jednym z wywiadów wyznała, że relacje w jej rodzinie były dosyć skomplikowane:

- Nigdy za dużo o tym nie mówiłam, ale moi rodzice się rozwiedli. Moja mama zostawiła tatę dla kobiety. Obydwaj moi bracia są gejami – wyznała aktorka w rozmowie z Byrdie.

Aktorka podkreśliła jednocześnie, że cała jej rodzina jest dziś szczęśliwa, a rodzice świetnie ją wychowali. 

Zobacz, jak wygląda dziś Mandy Moore w GALERII.