Pandemiczny baby bom w show-biznesie trwa w najlepsze. Tylko w ciągu ostatnich tygodni na świecie pojawiły się pociechy piosenkarki Meghan Trainor, księżniczki Eugenii, aktorki Aleksandry Hamkało, wokalistki Kelly Rowland, Michała Wiśniewskiego i jego piątej żony, Poli, a także aktorki Moniki Mrozowskiej. 21 lutego 2021 roku do grona świeżo upieczonych mam dołączyła także Mandy Moore, czyli gwiazda bijącego w USA rekordy popularności serialu "Tacy jesteśmy" (oryg. "This Is Us"), którą polscy widzowie pamiętają głównie z kultowego melodramatu dla młodzieży "Szkoła uczuć".

Mandy Moore urodziła

O narodzinach swojego pierwszego dziecka Mandy Moore poinformowała we wtorek za pośrednictwem mediów społecznościowych. Aktorka i piosenkarka zamieściła na Instagramie pierwsze zdjęcie syna. Amerykańska gwiazda ogłosiła, że chłopiec otrzymał dwa imiona: August Harrison.

Z instagramowego wpisu dowiadujemy się też, że 36-letnia artystka i jej mąż, wokalista rockowego zespołu Dawes, Taylor Goldsmith, zdecydowali się na co dzień używać uroczego zdrobnienia Gus.

ZOBACZ TEŻ: Dzieci gwiazd, które nie identyfikują się ze swoją biologiczną płcią