Choć za oknem panuje istny żar tropików, to w branży modowej i urodowej wszyscy już od dawna myślą o kolejnych, chłodniejszych miesiącach.Czas więc na trendy na jesień/zimę 2015/2016 w manicure!

Jakie paznokcie będą modne jesienią? Co będzie rządziło w mani w nowym sezonie? My już to wiemy!

Te z Was, które uwielbiają neonowe paznokcie i białe lakiery nie będą zadowolone. Jesienią żegnamy się z intensywnymi i jasnymi barwami na paznokciach.

Manicure na jesień oscyluje wokół ciemniejszej palety barw: od czerwieni, po bordo oraz malinowy róż. Uwaga! Wybrany przez Was kolor lakieru do paznokci powinien być jednak idealnie dopasowany do odcienia szminki!

Manicure'owe trendy na jesień/zimię 2015/2016 zachęcają też do korzystania z lakierów w kolorze czerni, szarości, pudrowego różu czy nude.

Zima to jednak również czas sylwestrowych i karnawałowych szaleństw. Z tej okazji modne będą paznokcie pomalowane na złoto, metaliczny błękit czy fiolet lub brokatowe.

Manicure na jesień/zimę 2015/2016 pełen jest też sprzeczności. Z jednej strony bowiem nadal super modne będą paznokcie pomalowane odżywką, a z drugiej - możemy spróbować pobawić się wzorami typu moro lub inspirowanymi twórczością Jacksona Pollocka.