Michał Koterski i Marcela Leszczak są parą! – ta wiadomość obiegła media kilka miesięcy temu. Wielu zadawało sobie pytanie, jak długo przetrwa ten związek. Aktor znany m.in. z roli w filmie „Dzień Świra’’- Misiek Koterski ma już za sobą kilka nieudanych związków.  Nikt nie sądził, że w najbliższym czasie będzie chciał się ustatkować. Wszystko jednak wskazuje na to, że w końcu znalazł miłość swojego życia! Michał Koterski i Marcela Leszczak, finalistka 3. edycji Top Model są parą! Dziś nikt nie ma wątpliwości, że to coś poważnego. Para ogłosiła w lutym zaręczyny. 

Michał Koterski i Marcela Leszczak nie kryją się ze swoim uczuciem. Choć aktor ma na koncie wiele związków to wszystko na to wskazuje, że wreszcie odnalazł tę jedyną. Kim jest więc Marcelina Leszczak? To finalistka 3. edycji Top Model. Niedawno spróbowała swoich sił jako aktorka w serialu „Miłość na bogato”. Jednak największą pasją jest dla Marceli Leszczak motoryzacja. Takie zainteresowanie odziedziczyła po tacie, który prowadził warsztat samochodowy.

Dziś Marcela Leszczak i Misiek Koterski są jedną z najnowszych par w polskim show-biznesie.Zakochani poznali się w teatrze w Nowy Rok (2017) na spektaklu Miśka Koterskiego. Poznała ich ze sobą tuż przed rozpoczęciem sztuki producentka Michała. Ten zauroczony poznaną dziewczyną przez cały spektakl myślał tylko o niej.

Jak wyznał w jednym z wywiadów, Miesiek Koterski nie szukał miłości, a za cel postawił sobie przede wszystkim skupienie się na rozwoju swojej kariery. Miłość okazała się silniejsza. MIsiek Koterski oświadczył się Marceli Leszczak zaledwie po 23 dniach znajomości! Czy tym razem to coś poważnego? Najwidoczniej! Zakochani chętnie chwalą się w sieci swoim uczuciem. Misiek Koterski zawsze o swojej ukochanej wyraża się z ogromną czułością i każde zdjęcie z Marcelą tytułuje "Miłość mojego życia".

Zobaczcie w naszej galerii najpiękniejsze zdjęcia pary!