Marcela Leszczak zyskała popularność dzięki udziałowi w III. edycji "Top Model" i występowi w serialu "Miłość na bogato". Dodatkowo rozpoznawalność przyniósł jej związek z aktorem Miśkiem Koterskim, z którym ma 3-letniego syna Fryderyka. Kilka miesięcy temu Marcela postanowiła, że zrealizuje swoje marzenie o karierze muzycznej - zaczęła chodzić na lekcje śpiewu i wystąpiła nawet na płycie z piosenkami Marka Koterskiego "7 uczuć". W poniedziałkowym wydaniu "Dzień Dobry TVN" po raz pierwszy zaśpiewała na żywo na scenie.

Występ Marceli Leszczak w "Dzień Dobry TVN"

Leszczak wykonała utwór "Bogaty obcy" ze wspomnianej płyty, a nagraniem z występu podzieliła się z fanami na Instagramie. Przyznała, że na scenie była bardzo zestresowana.

- Kochani, kto oglądał? Odważyłam się. Kosmos, stres taki, jakiego nie doznałam nigdy, nawet jak jechałam rodzić. To było jedno z moich marzeń, bardzo chciałam dla was zaśpiewać. Jaki jest wasz odbiór zarówno samego kawałka, jak i mojego wykonania? Było widać stres? - napisała.

Fani zostawili jej w komentarzach niemal same pochwały. Wielu z nich przyznało, że chociaż nie gustuje w tego typu piosenkach, Marceli słuchali "jak zaczarowani". Zachwycony występem ukochanej był również Misiek Koterski, który śledził go w telewizji i na InstaStories przyznał, że "Marcelka dała czadu".

Występ Marceli Leszczak obejrzycie poniżej (przesuńcie w lewo):