Zdawało się, że Marcela Leszczak, po krótkim epizodzie bycia imprezową celebrytką i przygodą ze zmiażdżonym przez krytykę serialem "Miłość na Bogato", postanowiła wrócić do tego, co umie robić najlepiej, czyli modellingu. Niedawno pokazywaliśmy Wam modelkę w najnowszej sesji, którą niektórzy uznali za najlepszą w jej dotychczasowej karierze (ZOBACZ TAKŻE: Marcela Leszczak - W nowej sesji zdjęciowej).

Teraz okazuje się jednak, że Leszczak wciąż szuka swojego miejsca w polskim show-biznesie. Jej najnowszym pomysłem na zaistnienie w mediach jest... bycie jurorem w konkursie na dziecięcą miss!

Czego oczekuje Marcela od kandydatek do tego zaszczytnego tytułu?

- U kandydatek mam zamiar zwracać uwagę na wdzięk, zachowanie oraz ich rozliczne talenty. Uroda, mimo że będzie ważnym kryterium, nie może stać się główną wytyczną w moich werdyktach - powiedziała modelka w rozmowie z serwisem Newseria Lifestyle.

Myślicie, że Marcela sprawdzi się jako jurorka? Przypomnijmy, że Leszczak sama brała niegdyś udział w wyborach Miss Polonia. W 2011 roku przyszłej modelce udało dotrzeć się do półfinału konkursu. Czy to doświadczenie wystarczy, by modelka odnalazła się w nowej roli?

 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Marcela Leszczak - Ciężko pracuje