Rodzeństwo Natalii Szroeder idzie w ślady sławnej siostry. Marcelina zaprezentowała swoje niesamowite umiejętności wokalne podczas Wieczoru z Gwiazdami Telewizji Polsat, czyli hucznej imprezy połączonej z konferencją ramówkową stacji. Szroederówny uświetniły prezentację muzycznej nowości w Polsacie - programu "The Four. Bitwa o sławę", wykonaniem hitu "Parasole". Marcelina Szroeder co prawda śpiewała chórki, ale Natalia zadbała o to, aby tłum gwiazd i dziennikarzy zwrócił uwagę na jej młodszą siostrę.

I moja przepiękna, arcyzdolna siostra - chórki - dziś ze mną - powiedziała podczas przedstawiania towarzyszącego jej na scenie zespołu.

Natalia i Marcelina Szroeder razem na scenie

Co ciekawe, nie był to pierwszy raz, gdy Natalia Szroeder pochwaliła się publicznie swoją utalentowaną siostrą. Prowadząca nowego muzycznego show Polsatu zaprasza Marcelinę do wspólnych występów już od kilku lat. Siostry Szroeder występowały razem m.in. podczas transmitowanych w telewizji koncertów "Polska pomaga" i "Nie ma jak u mamy".

Maszę, jak do młodszej siostry Natalii Szroeder mówią bliscy, można było już także nie raz usłyszeć w duecie z siostrą na solowych koncertach Natalii oraz na filmikach publikowanych na Instagramie. Ich występ z wiosennej ramówki Polsatu możecie obejrzeć - tylko u nas - poniżej.

ZOBACZ TEŻ: Natalia Szroeder zdradza, jak powstał jej utwór "Jesień" z Quebonafide