Marcelina Zawadzka i Dorota Czaja, czyli piękne prowadzące show „Bake Off - Ale Ciacho!” opowiedziały nam o tym, jak zamierzają spędzić święta Wielkanocne. Gwiazdy zdradziły także, kto w ich domu odpowiada za świąteczne porządki. Całe przygotowania spadną na ich barki, czy jednak mogą liczyć na pomoc swoich bliskich?

ZOBACZ: STARMACH, MORAN, GESSLER wielkanocne przepisy gwiazd. Zobaczcie ich propozycje!

Na początek Marcelina Zawadzka opowiedziała nam, gdzie spędzi tę Wielkanoc:

„Nie wyobrażam sobie świąt poza moim rodzinnym domem w Malborku. Święta w gronie rodziny to jedne z najważniejszych wydarzeń w ciągu roku i zawsze wszystko planuję tak, aby ten czas móc poświęcić wyłącznie najbliższym…”  

A co pojawi się na świątecznym stole prowadzącej najbardziej apetycznego programu w polskiej telewizji?

„Z pewnością nie zabraknie faszerowanych jajek, które po mistrzowsku robi moja ukochana babcia. Palce lizać!”

Marcelina Zawadzka i Dorota Czaja już zdążyły podszkolić się w cukiernictwie i same przygotują słodkości na świąteczny stół!

„W tym roku zamierzam zaskoczyć moją rodzinę kilkoma wypiekami, które podpatrzyłam na planie „Bake Off - Ale Ciacho!”. Na pewno upiekę sernik i zamierzam przygotować także babkę wielkanocną.” - zdradza Marcelina Zawadzka.

„Podobnie będzie u mnie. Podzieliliśmy się obowiązkami więc ja przygotowuję słodkości, a rodzice i teściowie są odpowiedzialni za pozostałe dania. Nie zabraknie jajek faszerowanych na różne sposoby, które przygotowuje moja teściowa, oraz sałatki jarzynowej mojej mamy!” - mówi Dorota Czaja.

Przypomnijmy przy okazji, że już w najbliższy poniedziałek o godzinie 21:50 w TVP 2 będziemy mogli zobaczyć odcinek „Bake Off - Ale Ciacho!”, w którym uczestnicy przygotują m.in. autorskie wypieki świąteczne. Myślicie, że będą równie pyszne jak te, które zagoszczą na Waszych stołach?