Mikołaj Roznerski i Marcelina Zawadzka parą? To już oficjalne. Para potwierdza plotki o romansie. A wystarczyło jedno zdjęcie! Mikołaj Roznerski od początku swojej kariery uważany jest za jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów. Marcelinie Zawadzkiej również niczego nie brakuje – zyskała tytuł Miss Polonia 2011, a dziś znana jest jako prowadząca program „Pytanie na śniadanie” oraz „Bake off -Ale Ciacho!”, niedawno nagrodzono ją Telekamerą dla "Nadziei Telewizji". Kilka dni temu media obiegła informacja, że Mikołaj Roznerski i Marcelina Zawadzka są parą! Okazuje się, że plotki były prawdziwe! Roznerski i Zawadzka naprawdę są razem!

Mikołaj Roznerski i Marcelina Zawadzka potwierdzają plotki o romansie na swoich Instagramach! Co prawda, jeszcze kilka dni temu wszyscy myśleli, że jest to tylko plotka. W rozmowie z jednym z portali sprawę skomentował nawet menadżer gwiazdy, Janusz Sabaj.

„Nie potwierdzam ani nie zaprzeczam podanej informacji. Marcelina i Mikołaj się znają i bardzo lubią .Co będzie dalej? Czas pokaże- powiedział.

Dziś już wiadomo! Para oficjalnie przyznała się do związku, zamieszczając na swoich Instagramach wspólne zdjęcie! Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski są parą! Choć na zdjęciu pozują od tyłu, to otagowali siebie nawzajem.

Przypomnijmy, że Mikołaj Roznerski ma za sobą dość medialne związki z Alicją Bachledą-Curuś czy Olgą Bołądź. Marcelina Zawadzka jeszcze dwa lata temu była zaś w związku z Kubą Przygońskim. 

Zaledwie kilka miesięcy temu w wywiadzie dla "Gali" Marcelina Zawadzka opowiedziała, jaki partner były dla niej odpowiedni:

Na pewno taki, który by mnie nie ograniczał. Który rozumiałby, że chcę pojechać na obóz motocyklowy, był otwarty na moje szalone pomysły. I musiałby mieć swoją pasję! Nieważne jaką. (...) Nawet wzrost nie ma znaczenia. Przy moich 180 cm i szpilkach, które lubię nosić, rzadko który facet jest wyższy. Może to zabrzmi banalnie, ale naprawdę dla mnie na pierwszym miejscu jest osobowość. To, by fajnie spędzać czas razem, nawzajem się inspirować i motywować, jest najważniejsze. - powiedziała.

Czyżby Mikołaj Roznerski okazał się tym jedynym? Czekamy na pierwsze wspólne zdjęcie Marceliny i Mikołaja, tym razem od przodu ;-)